LOGIN

  

Regjistrohu

Rekupero Password


E re
Deri tani

Perdorues Online:1
Anonim: 1
Te Regjist:0


on air
ēast

Galleria :
Nėntė fotografitė mė tė famshme tė tė gjitha kohėr


Omayra Sanchez (1985)ėshtė realizuar nga Frank Fournier.  Omayra Sanchez ishte njė nga 25 mijė viktimat e vullkanit Nevado tė shpėrthyer mė 14 Nėntor 1985. Ka qėndruar 3 ditė me radhė nėn llucėn e shkaktuar nga vullkani. Akoma ruhet e freskėt nė kujtesė  guximi dhe  buzėqeshjet e lėshuara ndėrkohė qė priste vdekjen. Pas ditės sė tretė humbi jetėn pėr shkak tė hipotermisė. Kjo fotografi ėshtė zgjedhur si fotografia mė e mirė e 50-vjeēarit tė fundit.  Ėshtė bėrė shkak e njė hetimi tė hollėsishėm duke shpalosur para syve tanė nėnvlerėsimin e qeverisė kolumbiane. 
Omayra Sanchez (1985)ėshtė realizuar nga Frank Fournier.  Omayra Sanchez ishte njė nga 25 mijė viktimat e vullkanit Nevado tė shpėrthyer mė 14 Nėntor 1985. Ka qėndruar 3 ditė me radhė nėn llucėn e shkaktuar nga vullkani. Akoma ruhet e freskėt nė kujtesė  guximi dhe  buzėqeshjet e lėshuara ndėrkohė qė priste vdekjen. Pas ditės sė tretė humbi jetėn pėr shkak tė hipotermisė. Kjo fotografi ėshtė zgjedhur si fotografia mė e mirė e 50-vjeēarit tė fundit.  Ėshtė bėrė shkak e njė hetimi tė hollėsishėm duke shpalosur para syve tanė nėnvlerėsimin e qeverisė kolumbiane. 

merr te rejat


Mund tė regjistrohesh ose tė fshihesh

pagerank
3 Questo č il mio Google PageRank - SmE Rank free service Powered by Scriptme

Facebook


Clicko ketu dhe

Modifiko foto
futboll live
Hit Parade
scripting
Luaj ketu
*
Beju edhe TI DJ duke klikuar ketu Testo lidhjen me partnerin tend Provo aftesite tuaja luaj shah Shkruaj me gishtin tend (gjak) Gjej diten kur ke lindur Klasifikimi i frikes (fobia nga greqishtja)    
Kerkoje kete adrese ne google--nese e harroni ta kerkoj une--- click-o ketu dhe shiko kėrkimin virtual


Photoshop
Tv Shqipatre
Tv te huaja
Radio live
plumba tė dirigjuar..

Vrima qe gllaberon..
3D pa syze..
Filloi Lufta e Tretė ..
Prezantohet projektili..
Zėri i del Pieros..
gjeli i bėn vezė..
Djegin para ..
Zbulohen organizma..
Vdes duke luajtur..
Gastriti si ta
lakrat ushqimi..
Fara e zezė..
Tė dobėsohesh pa
vaksina kundėr HIV-it
Shqiperia 1867
DON LAZER SHANTOJA
Poeta i kabashit
Gegnishtja e pushkatueme

Shtatė Mrekullitė e botės sė lashtė
Pas shtatė viteve tė fushatės dhe me 100 milionė vota, rezultatet nga e gjithė bota tė shprehura nė njė renditje globale nga shtatė mrekullitė e botės se lashte mė 7 korrik 2007 (07:07:07), ditėn e shtatė tė muajit tė shtatė tė vitin e shtatė. Mijėvjeēarin tonė tė tretė, nė Lisbonė, Portugali

kopshti i babilonise

kopshti i babilonise

Gjigandi i Rodit

Gjigandi i Rodit

Mauzeleumi i Alikarnasė

Mauzeleumi i Alikarnasė

Tempulli i Artemidės dhe Efesit

Tempulli i Artemidės

kopshti i babilonise

Fari i Aleksandrise

piramida e keopsit

Piramida e Keosit

Statua e Zeusit

Harta

lajme
Mjeksi
Te veēanta

Scambio banner Scambio Banner Net-Parade Snippet
motori di ricerca