LOGIN

  

Regjistrohu

Rekupero Password


Deri tani

Perdorues regj: 26

I fundit: Golf gti
12-07-2014 [12:51]


Perdorues Online:2
Anonim: 2
Te Regjist:0


on air
ēast

Galleria :
Nėntė fotografitė mė tė famshme tė tė gjitha kohėr


Djegia e Monkut (1963)  nė foton e realizuar nga Malcolm Browne pasqyrohet njė prift durist vietnamez, Thith Quang Duc, i cili u vetėvra duke djegur veten nė njė udhėkryq tė njohur tė qytetit Saigon, pėr tė tėrhequr vėmendjen ndaj politikave shtypėse tė regjimit katolik Diem mė 11 Qershor tė vitit 1963. Sipas  dėshmitarėve okularė, Duk zbriti i qetė nga makina dhe bashkė me dy nxėnėsit e tij u ul nė mes tė rrugės. Nga nxėnėsit kėrkoi t’i hidhnin benzine dhe mė pas ta digjnin. Ai nuk lėvizi fare dhe nuk nxori asnjė zė
Djegia e Monkut (1963)  nė foton e realizuar nga Malcolm Browne pasqyrohet njė prift durist vietnamez, Thith Quang Duc, i cili u vetėvra duke djegur veten nė njė udhėkryq tė njohur tė qytetit Saigon, pėr tė tėrhequr vėmendjen ndaj politikave shtypėse tė regjimit katolik Diem mė 11 Qershor tė vitit 1963. Sipas  dėshmitarėve okularė, Duk zbriti i qetė nga makina dhe bashkė me dy nxėnėsit e tij u ul nė mes tė rrugės. Nga nxėnėsit kėrkoi t’i hidhnin benzine dhe mė pas ta digjnin. Ai nuk lėvizi fare dhe nuk nxori asnjė zė

filmat e fundit
The Marine: Homefront (2013
merr te rejat


Mund tė regjistrohesh ose tė fshihesh

pagerank
3 Questo č il mio Google PageRank - SmE Rank free service Powered by Scriptme

Mjeksi => Categorie  => mjeksi

Lajmet presenti nella categoria: mjeksi

14-04-2014 [22:05]  Mjalti dhe 8 efektet kuruese

28-02-2014 [13:12]  Tė mirat e acidit folik pėr shėndetin

10-02-2014 [13:02]  Gjendet zgjidhja pėr sėmundjet e pashėrueshme

29-01-2014 [21:09]  Nga Japonia mbėrrin ‘revolucioni mjekėsor’

29-12-2013 [10:38]  Kripa tė merr jetėn!

15-12-2013 [18:09]  Produkte qė ndihmojnė nė pastrimin e mėlēisė

03-10-2013 [13:17]  Si tė “pastroni” mushkėritė pėr tri ditė

17-09-2013 [13:07]  Pėrfitimet shėndetėsore tė birrės

17-09-2013 [13:07]  Pėrfitimet shėndetėsore tė birrės

17-09-2013 [13:06]  Pėrfitimet shėndetėsore tė birrės

27-08-2013 [21:46]  Ēfarė ėshtė detoksifikimi dhe pse duhet ta bėni atė

27-05-2013 [13:16]  7 ushqime qė pastrojnė mushkėritė nga tymi i duhanit

28-03-2013 [12:50]  Natyra nė luftė kundėr stresit

28-03-2013 [12:46]  Leukemia shėrohet pėr tetė ditė me terapinė e re

25-03-2013 [11:18]  Teprimi me kripė rrit rrezikun nga astma, ekzema dhe MS-ja

25-03-2013 [11:16]  Niseshtja ka veti antikancerogjene

25-03-2013 [11:12]  Boronica mbron gjenet nga dėmtimet

25-03-2013 [11:07]  Uria ėshtė e shėndetshme

24-03-2013 [15:39]  Ēdo gjė qė keni dėshiruar tė dini pėr ujin dhe dobėsimin

24-03-2013 [15:31]  Kripa vret 2.3 milionė njerėz nė vit

19-03-2013 [17:08]  Syri bionik ua mundėson tė verbėrve shikimin

14-03-2013 [12:58]  Kėshilla pėr lėkurė qė e dėshiron ēdokush

14-03-2013 [12:53]  Pesė gabimet e shpeshta nė ushqyerje

06-03-2013 [21:23]  Ushqimi tė cilin nuk e duron pankreasi

05-03-2013 [20:03]  Zgjojeni sistemin limfatik!

28-02-2013 [19:13]  Ushqimet pėr kujtesė mė tė mirė

17-02-2013 [13:30]  Si tė reduktoni kolesterinėn pėr vetėm tre muaj

07-02-2013 [19:06]  Pse vera e kuqe ėshtė megjithatė mė e shėndetshme se rrushi i zi?

07-02-2013 [18:47]  Ēka ėshtė nė tė vėrtetė dashuria?

03-02-2013 [13:03]  Doni tė dini se cila ėshtė pesha ideale nė raport me gjatėsinė?

05-01-2013 [21:40]  Shkencėtarėt krijuan qelizat qė vrasin kancerin

05-11-2012 [13:04]  Vera e kuqe e mirė pėr shėndetin, por vetėm nėse jeni tė sėmurė

25-10-2012 [21:11]  Shkencėtarėt arritėn tė hedhin vėshtrimin nė botėn e ėndrrave

22-10-2012 [21:02]  Lehtėsoni kollitjen nė mėnyrė natyrale

22-10-2012 [21:02]  Kombinimet e rrezikshme tė ilaēeve dhe pijeve

12-10-2012 [09:37]  Kanabisi shėron kancerin?

12-10-2012 [09:33]  Parandaloni zemėrimin: merrni frymė thellė dhe numėroni deri nė 10

12-10-2012 [09:30]  5 pijet mė tė mira natyrale pėr dobėsim

12-10-2012 [09:26]  Domatja pėrgjysmon rrezikun nga gjakderdhja nė tru

19-09-2012 [15:53]  Dozat e vogla tė stresit ndihmojnė nė mbrojtjen e trupit

03-09-2012 [12:55]  Hipertensioni...Ja ushqimet qė e mposhtin

02-09-2012 [21:27]  Parandaloni diabetin me ujė

28-08-2012 [12:56]  Vitamina E kundėr kancerit tė mėlēisė

21-08-2012 [14:03]  Njerėzit aseksualė

20-08-2012 [16:17]  Cilat janė mitet mjekėsore qė nuk janė tė vėrteta

20-08-2012 [16:05]  Truri i njeriut ėshtė i aftė tė ruajė rininė e pėrjetshme

09-08-2012 [07:47]  esė ushqimet fajtore pėr plakjen

25-07-2012 [12:57]  Ēaji jeshil ju mbron nga dielli

14-07-2012 [16:43]  Qentė mbrojnė foshnjat nga infeksionet

14-07-2012 [16:34]  Studimi, ankthi i plak gratė mė shpejt

10-07-2012 [13:04]  Diabeti po prek fėmijėt e vegjėl

22-06-2012 [19:09]  Harresa, kurė pėr depresionin

15-06-2012 [18:16]  Vitamina e fshehur nė birrė dhe nė qumėsht ndihmon kundėr shendoshjes

15-06-2012 [18:12]  Pesė frutat qė rrisin dėshirėn tuaj seksuale

15-06-2012 [18:04]  Ushqimi qė mbron nga dielli

13-06-2012 [13:01]  Konfirmohet lidhja nė mes gjenialitetit dhe ēmendurisė

07-06-2012 [13:08]  Aplikacioni zbulon shėndetin nėpėrmjet gjuhės

06-06-2012 [12:50]  Vitamina K2, shpresė e re pėr tė sėmurėt me Parkinson

26-05-2012 [13:51]  A ka lidhje ngjyra e syve me sëmundjet e lëkurës?

25-05-2012 [20:53]  Ushtrimet kundėr tensionit tė lartė tė gjakut

23-05-2012 [12:45]  Droga “fryma e djallit” i bėn njerėzit zombi dhe shpesh vret

21-05-2012 [20:25]  Pse duhet tė hamė ve pėr mengjes

21-05-2012 [20:23]  Ēka ėshtė shpejtėsia e metabolizmit

21-05-2012 [13:06]  Patatet – superushqimi ultimativ

21-05-2012 [13:02]  Fuqia fizike e mendimit

14-05-2012 [12:51]  Psikopatėt kanė strukturė tė ndryshme tė trurit

14-05-2012 [12:46]  Ushqimi pėr energji

13-05-2012 [17:25]  Si ta hiqni qafe aromėn e hudhrės

10-05-2012 [12:54]  Domatet, misri dhe fasulet nė konserva janė mė tė mira se tė freskėta

10-05-2012 [12:49]  Vajza 13 vjeēe zbulon “ilaēin” kundėr lemzės

09-05-2012 [13:04]  Dyshohet se vitaminat shtesė mund tė parandalojnė kancerin

04-05-2012 [20:16]  Shega zėvendėson viagrėn

03-05-2012 [21:57]  Beli zbulon kujtesėn, mjekra shėndetin, ndėrsa vithet kolesterinėn

02-05-2012 [20:33]  Ana e errėt e pijeve energjike

01-05-2012 [16:45]  Bananet dhe rrushi qetėsojnė pulsin e shpejtuar

01-05-2012 [16:30]  Pse zgjoheni tė lodhur?

28-04-2012 [20:41]  Nė tambėl t’nanės gjejnė proteinėn antikancer qė mbron beben

23-04-2012 [12:59]  Dhimbja mund tė shpėtojė jetėn

23-04-2012 [12:50]  Gabimet mė tė shpeshta tek higjiena orale

16-04-2012 [18:40]  Kur nuk duhet tė pini pije energjetike

12-04-2012 [21:13]  Burimi i shėndetit gjendet nė uthullėn e mollės

12-04-2012 [12:55]   Sa orė gjumė duhen pėr tė pasur njė sistem imunitar mė tė fortė

09-04-2012 [10:41]  Ushqimi mė i mirė pėr tensionin tuaj tė gjakut

08-04-2012 [15:24]  Pesė materie ushqyese qė duhet t’i konsumoni

08-04-2012 [14:05]  Kafeja ngadalėson njerėzit e shpejtė dhe shpejton tė ngadalshmit

06-04-2012 [19:33]  Apendisiti, mjaft me ndėrhyrje kirurgjikale, mjafton antibiotiku

02-04-2012 [21:13]  Largoni erėn e keqe tė gojės me ēaj tė gjelbėr

01-04-2012 [15:29]  Tė dish dy gjuhė, nuk prekesh nga skleroza

01-04-2012 [12:33]  Uji – burimi i rinisė

30-03-2012 [12:44]  Sa ėshtė e shėndetshme buka qė blejmė

26-03-2012 [21:13]  Ēfarė i ndodh trupit tonė kur dashurojmė

26-03-2012 [21:07]  Margarina dhe ushqimi i shpejtė nxisin sjellje agresive dhe nervozė

25-03-2012 [21:58]  Dhjetė pemėt mė tė shėndetshme

25-03-2012 [18:52]  Origano i pasun me antioksidantė

22-03-2012 [12:21]  Studimi: Pranvera tė lodh, ja si ta shmangni kėtė

21-03-2012 [12:56]  Ēka ėshtė fuqia e vullnetit dhe pėr ēfarė shėrben?

20-03-2012 [13:03]  Lakrat e pagatuara dhe turshi janė miq tė vėrtetė tė shėndetit

19-03-2012 [18:54]  Gastriti, si tė parandalojmė sėmundjen e stomakut

17-03-2012 [18:25]  Mė shumė ujė, kujtesė mė e fortė

17-03-2012 [18:22]  Pėrmirėsoni shėndetin e mėlēisė

16-03-2012 [21:12]  Zhduk menjėherė 3 kile...

16-03-2012 [19:27]  E fshehin ilaēin kundėr kancerit!

14-03-2012 [20:06]  Cola shkakton kancerin?

12-03-2012 [12:58]  Ushqimet qė kurojnė prostatėn

12-03-2012 [12:45]  Stresi, shkak i sėmundjeve,Si ta luftoni.

11-03-2012 [19:18]  Kamomili pėr bukuri dhe disponim tė mirė

10-03-2012 [17:30]  Mrekullitė e dafinės

04-03-2012 [20:39]  Kalciumi pėr lėkurė tė shėndetshme

03-03-2012 [20:38]  Arsyet pse ēaji ėshtė pija mė e shėndetshme

03-03-2012 [20:34]  Zbulohen dy grupe tė reja tė gjakut

03-03-2012 [20:28]  Mjalti dhe kanella – kombinimi qė shėron

03-03-2012 [18:18]  Vaji i ullirit, medikamenti i grekėve tė lashtė

29-02-2012 [21:38]  5 ushqimet pėr qarkullim mė tė mirė tė gjakut

29-02-2012 [21:35]  Njė e treta e francezėve shmang ilaēet dhe shėrohet nė mėnyrė homeopatike

29-02-2012 [21:31]  Si ndikon dashuria nė organizmin tonė

27-02-2012 [21:00]  Njė gotė ujė pėr t’i qetėsuar nervat

26-02-2012 [20:02]  Maska me piper tė zi zhduk flokėt e thinjura

22-02-2012 [12:58]  Pajisja e re ndihmon personat e verbėr qė tė shohin

19-02-2012 [10:28]  Zbulohet roli i aspirinės nė kurėn kundėr tumorit

19-02-2012 [10:25]  Ushqime qė japin rezultat tė mahnitshėm nė dietėn tuaj

15-02-2012 [22:07]  Dymbėdhjetė “vrasėsit” e dėshirės seksuale tek femrat

14-02-2012 [00:43]  Fara e zezė, ilaē i mirė

13-02-2012 [18:34]  Fshati i mallkuar, ēdo shtėpi me rast kanceri

10-02-2012 [18:56]  Domatet e ziera kundėr kancerit

09-02-2012 [13:02]  Ushqim pėr pėrshpejtim tė metabolizmit

09-02-2012 [12:57]  Tė dobėsohesh pa bėrė dietė...

09-02-2012 [12:48]  Zbulohet vaksina kundėr HIV-it?

05-02-2012 [20:44]  Plazma shėron plagėt e hapura kronike

05-02-2012 [20:40]  Bimėt dhe mėlmesat pėr mbrojtje nga sėmundjet

05-02-2012 [20:02]  shmangni kimikatet nė ushqim dhe mjedis?

05-02-2012 [19:53]  Rikrijohet molekulat e jetės

05-02-2012 [19:39]  6 mitet pėr jetėgjatėsinė

02-02-2012 [12:50]  Zhvillohet teknologjia e cila shkatėrron vetėm qelizat e kancerit

26-01-2012 [12:58]  Pesė mijė hapa nė ditė, pėr jetė mė tė gjatė

25-01-2012 [13:10]  Efektet e dėmtimit traumatik tė trurit tek fėmijėt ndjehen edhe 10 vjet mė vonė

25-01-2012 [13:10]  Efektet e dėmtimit traumatik tė trurit tek fėmijėt ndjehen edhe 10 vjet mė vonė

25-01-2012 [13:02]  Rozmarina ngroh enėt e gjakut

19-01-2012 [19:35]  Varėsia nga Interneti i bėn dėm turit si droga dhe alkooli

17-01-2012 [13:10]  7 arra nė ditė, pėr tė mbajtur larg kolesterolin

17-01-2012 [12:55]  3 vitamina qė rinojnė dhe forcojnė organizmin

15-01-2012 [16:35]  Lulja qė “ngjall edhe tė vdekurit”

12-01-2012 [20:10]  Hipertensioni, 7 rregullat pėr ta luftuar

03-01-2012 [20:09]  Shpikja revolucionare zhduk frikėn nga dentisti

17-12-2011 [06:56]  Dhjetė fuqi tė jashtėzakonshme shėruese tė uthullės

15-12-2011 [13:00]  Shkencėtarėt pohojnė qė psikopatėt mund tė shėrohen

14-12-2011 [13:29]   Kėto janė 5 pijet e duhura kundėr stresit

12-12-2011 [19:32]   Ēfarė ndodh me trupin dhe shėndetin tonė kur pimė Coca Cola

09-12-2011 [20:12]  Stresi ėshtė ngjitės si ftohja

08-12-2011 [12:13]  Metodat mė tė sigurta tė uljes sė kolesterolit

07-12-2011 [00:27]  Zbulohet sekreti i humbjes sė suksesshme tė kilogramėve

04-12-2011 [16:18]  Zgjidhja mė e mirė pėr inflamacionet e fshikėzės, nė shtėpinė tuaj

04-12-2011 [08:28]  Ushqimi pėr erė goje tė kėndshme

02-12-2011 [07:02]  Mos lejoni t’ju drejtojė stresi!

02-12-2011 [07:00]  Pulat dhe vezėt mund tė ndihmojnė memorien dhe trurin

29-11-2011 [20:25]  Doza ditore e vajit tė peshkut lehtėson dhimbjet e osteoartritit

25-11-2011 [19:31]  Sa, si e perdorim trurin..

24-11-2011 [18:45]  Gjaku i prodhuar nga orizi i modifikuar gjenetikisht

24-11-2011 [18:40]  Mjalti: “Penicilina e bletėve” qė mund ta mposhtė edhe MRSA-nė

23-11-2011 [20:06]  Energjia alternative ripėrtėrin shikimin

  Rreziku i paracetamolit

22-11-2011 [13:02]  Vetėm dy pije tė gazuara nė ditė rrisin rrezikun nga sėmundjet e zemrės

22-11-2011 [12:51]  Vezėt kthjellin dhe japin energji

21-11-2011 [19:59]   Dhjetė mėnyrat e tė sjellurit qė dėmtojnė trurin

21-11-2011 [19:19]  Shkencėtarėt afėr zbulimit tė fuqisė sė hipnozės

20-11-2011 [10:05]  Soda dhe molla %u201Cfshijnė%u201D njollat nga kafeja dhe vera

20-11-2011 [09:58]  Kivi ndihmon nė uljen e shtypjes sė gjakut

19-11-2011 [18:03]  Dhimbja e shpinės mund tė jetė shenjė e sėmundjeve serioze

19-11-2011 [18:00]  Ndarja ne grupe ,po Ju..Cilit grup i takoni?

19-11-2011 [17:46]  Ilaēet natyrore kundėr gripit: supa, banania, pureja dhe inhalimi

16-11-2011 [21:03]  Hormoni i dashurisė ul varėsinė nga droga dhe alkooli

15-11-2011 [19:06]  Shega zbut plakjen dhe stresin

13-11-2011 [19:36]  Matja e shtypjes se gjakut

13-11-2011 [19:30]  Konsumoni vazhdimisht mjaltin!

13-11-2011 [19:23]  Mungesa e vitaminės B12 dėmton funksionin e trurit

13-11-2011 [19:18]  Molla nuk lejon formimin e gurėve nė veshkė

07-11-2011 [20:23]  E vėrteta pėr ēajin

07-11-2011 [20:09]  Edhe mė shumė fuqi pėr thanėn

07-11-2011 [19:55]  Sportet me te mira per shendetin

05-11-2011 [09:05]  Cili qumėsht ėshtė mė i miri?

02-11-2011 [23:47]  Dredhėzat si preventivė pėr sėmundjet gastroenterologjike

02-11-2011 [23:41]  Pagjumėsia rrit rrezikun nga infarkti

02-11-2011 [23:35]  Më pak se një litër ujë në ditë, rrezik më i madh për diabet

02-11-2011 [23:20]  Mungesa e vitaminės B12 dėmton funksionin e trurit

02-11-2011 [23:14]  Mungesa e gjakut nuk do tė jetė mė problem, arrin gjaku artificial?

02-11-2011 [23:06]  Vaksinat kundėr gripit nuk janė efikase

02-11-2011 [22:55]  Sekreti i rinisė: Hani mė pak

Lajmet

Mjeksi => Categorie  => mjeksi


Mjalti dhe 8 efektet kuruese
mė 14-04-2014 [22:05]


Tė mirat e acidit folik pėr shėndetin
mė 28-02-2014 [13:12]


Gjendet zgjidhja pėr sėmundjet e pashėrueshme
mė 10-02-2014 [13:02]


Nga Japonia mbėrrin ‘revolucioni mjekėsor’
mė 29-01-2014 [21:09]


Kripa tė merr jetėn!
mė 29-12-2013 [10:38]


Produkte qė ndihmojnė nė pastrimin e mėlēisė
mė 15-12-2013 [18:09]


Si tė “pastroni” mushkėritė pėr tri ditė
mė 03-10-2013 [13:17]


Pėrfitimet shėndetėsore tė birrės
mė 17-09-2013 [13:07]


Pėrfitimet shėndetėsore tė birrės
mė 17-09-2013 [13:07]


Pėrfitimet shėndetėsore tė birrės
mė 17-09-2013 [13:06]


Ēfarė ėshtė detoksifikimi dhe pse duhet ta bėni atė
mė 27-08-2013 [21:46]


7 ushqime qė pastrojnė mushkėritė nga tymi i duhanit
mė 27-05-2013 [13:16]


Natyra nė luftė kundėr stresit
mė 28-03-2013 [12:50]


Leukemia shėrohet pėr tetė ditė me terapinė e re
mė 28-03-2013 [12:46]


Teprimi me kripė rrit rrezikun nga astma, ekzema dhe MS-ja
mė 25-03-2013 [11:18]


Niseshtja ka veti antikancerogjene
mė 25-03-2013 [11:16]


Boronica mbron gjenet nga dėmtimet
mė 25-03-2013 [11:12]


Uria ėshtė e shėndetshme
mė 25-03-2013 [11:07]


Ēdo gjė qė keni dėshiruar tė dini pėr ujin dhe dobėsimin
mė 24-03-2013 [15:39]


Kripa vret 2.3 milionė njerėz nė vit
mė 24-03-2013 [15:31]


Syri bionik ua mundėson tė verbėrve shikimin
mė 19-03-2013 [17:08]


Kėshilla pėr lėkurė qė e dėshiron ēdokush
mė 14-03-2013 [12:58]


Pesė gabimet e shpeshta nė ushqyerje
mė 14-03-2013 [12:53]


Ushqimi tė cilin nuk e duron pankreasi
mė 06-03-2013 [21:23]


Zgjojeni sistemin limfatik!
mė 05-03-2013 [20:03]


Ushqimet pėr kujtesė mė tė mirė
mė 28-02-2013 [19:13]


Si tė reduktoni kolesterinėn pėr vetėm tre muaj
mė 17-02-2013 [13:30]


Pse vera e kuqe ėshtė megjithatė mė e shėndetshme se rrushi i zi?
mė 07-02-2013 [19:06]


Ēka ėshtė nė tė vėrtetė dashuria?
mė 07-02-2013 [18:47]


Doni tė dini se cila ėshtė pesha ideale nė raport me gjatėsinė?
mė 03-02-2013 [13:03]


.

Alfred Voci